Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

zabiegi złuszczające

NOWOŚĆ! Hibiscus Flower Mandelic Peel


Naturalnie dla cery naczyniowej!

Podaruj swojej wrażliwej skórze leczniczą moc hibiskusa. Hibiscus Flower Mandelic Peel to specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych (migdałowy, azaleinowy) w połączeniu z ekstraktem z kwiatów hibiskusa. Wyjątkowa kombinacja 6 etapów procedury zabiegowej i jej zaawansowana technologia jest ratunkiem dla silnie unaczynionych cer, nękanych trądzikiem różowatym, z nierównym kolorytem i tendencją do przebarwień.

Odkryj zabieg hibiskusowy w nowych pakietach kwasowych na sezon 2016/2017.

Oczyszczenie:

» mikrodermabrazja

Polega na ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych, jest to metoda bezpyłowa dla skór delikatnych wrażliwych, alergicznych. Zabieg poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, rozjaśniona i odświeżona i przygotowana na przyjęcie substancji aktywnych.

» peeling kawitacyjny

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Peeling kawitacyjny poprawia wygląd skóry, rozjaśnia ją i oczyszcza oraz przygotowuje do przyjęcia produktów pielęgnacyjnych.

» mezoterapia bezigłowa

» zabiegi z użyciem kwasów kosmetycznych: retinol, kwas azaleinowy, migdałowy, glikolowy, Retix C, pirogronowy, salicylowy, ferulowy

– o szczegóły prosimy zapytać naszych Kosmetologów

Peptydowy Peeling Biomimetyczny

Z POCHODNĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ [10%] I AHA [40%]

Odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych kobiet: skuteczny zabieg kwasowy nieindukujący mocnego złuszczania naskórka!

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Połączenie alfahydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo formuła zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników – resweratrolu.
Zabieg wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni, dając efekt widocznego i natych miastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek.
W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty. Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do działania czystego retinolu. Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

Wskazania: zmarszczki mimiczne, również wokół oczu, utrata jędrności i elastyczności skóry, zmarszczki grawitacyjne, zmarszczki utrwalone, nierówna powierzchnia i szary koloryt.

Efekty: skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli jednak złuszczanie występuje jest bardzo delikatne. Procedura silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu i powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Z AHA, BHA, PROBIOTYKAMI I NIACYNAMIDEM

Koniec z problemem skóry mieszanej!

Normalizujący program terapeutyczny przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Witamina A wprowadzana w zabiegu działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych.

Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Efekty: zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych.
Działa w kierunku zmniejszenia łojotoku i tworzenia się ognisk zapalnych. Dzięki zawartości aktywnych składników silnie rozjaśnia skórę.

Wskazania: krostki, grudki, zaskórniki, błyszczenie się skóry, rozszerzone pory, tendencja do przebarwień pozapalnych.

Peeling Mango

Z KWASEM MLEKOWYM [30%] ORAZ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z POMARAŃCZY

Na pomoc cerom naczyniowym!

Sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. MangoBrite przeznaczony jest głównie dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne oraz magniferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Zabieg MangoBrite wzbogacony jest o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnsusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%].
Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biomimetycznych.
Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia.

Wskazania: skóra zmęczona i pozbawiona blasku, zmarszczki i fotostarzenie się skóry, skóra naczynkowa i odwodniona, skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości.

Efekty: skóra uzyskuje świeży i promienny wygląd. Następuje wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka oraz silne nawilżenie skóry i wyrównanie kolorytu. Linie i zmarszczki spłycają się, a dzięki pobudzeniu mikrokrążenia – skóra pozbywa się w widoczny sposób oznak zmęczenia. Możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu.

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age

Z ENZYMAMI PROTEOLITYCZNYMI I WITAMINĄ C

Nowy wymiar remodelujących zabiegów przeciwstarzeniowych!

Luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. W zabiegu zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne jak: stabilna, lipofilowa forma witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję.
Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie na płaszczyźnie eksfoliacji i pielęgnacji aktywnej enzymów proteolitycznych z dyni, papai i ananasa. Dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów Kukui. Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane.

Wskazania: skóra sucha i odwodniona, utrata jędrności i elastyczności skóry, szary koloryt, skóra naczynkowa i wrażliwa.

Efekty: natychmiastowy, świeży i promienny wygląd oraz wyraźne rozświetlenie skóry. Cera jest silnie nawilżona, a koloryt wyrównany. Poprzez pobudzenie mikrokrążenia, występuje pozbycie się oznak zmęczenia.

Azelaic Peel

Z KWASEM AZELAINOWYM [10%] I KWASEM KOJOWYM [5%] I KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Silna odpowiedź na potrzeby wrażliwej skóry!

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego i kwasu kojowego. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.
Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych – posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Dodatkowo wykazuje działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum. Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym.

Wskazania: skóra wrażliwa, skóra naczynkowa o podłożu łojotokowym, trądzik zaskórnikowi – grudkowy, początkowe stadium trądziku różowatego, przebarwienia naskórkowe, pzewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn.

Efekty: natychmiastowo po zabiegu występuje wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, a także rozjaśnienie przebarwień pozapalnych. Zmniejszają się stany zapalne, krosty, grudki i zaskórniki. Poprzez obkurczenie ujść gruczołów łojowych następuje zmniejszenie łojotoku. Skóra jest oczyszczona, odświeżona i promienna.

RETIX C

INTENSYWNA TERAPIA Z KOMPLEKSEM ACTICELL 40%

Złuszczający zabieg remodelujący i przebudowujący skórę.
STOP przebarwieniom!

To synergistyczne działanie 3 składników : Retinol 2%+ witamina C8% + antyoksydanty 30%, które w widoczny sposób przebudowują skórę, nadając jej nowego wymiaru!

Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 witamina C 8% w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego oraz antyoksydanty 30%, wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol 2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

Wskazania: starzenie się skóry, niedoskonałości skóry.

Efekty: skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona i jednolita. Dzięki kontrolowanemu złuszczeniu staje się jędrna i napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Zabieg remodeluje skórę, odkrywając na nowo jej piękno i młody wygląd.

MANDELIC PEEL AM

Intensywny zabieg kwasem migdałowym.

Odnowa skóry wrażliwej!

Kwas migdałowy zastosowany w zabiegu w widoczny sposób poprawia koloryt skóry, dając jej niesamowite rozświetlenie. Korzystnie wpływa na zatrzymanie procesu fotostarzenia skóry, oraz na jej wygładzenie. Następuje redukcja drobnych zmarszczek, a twarz jest w widoczny sposób ujędrniona i elastyczna.

Wskazania: skóra wrażliwa, niedoskonałości skóry, skóra pozbawiona naturalnego blasku.

Efekty: skóra zyskuje zdrowy koloryt i naturalny blaski, następuje redukcja powierzchniowych przebarwień, drobnych zmarszczek, ściągnięcie porów i wygładzenie powierzchni naskórka, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych. Efekt przebudowy skóry osiągnięty jest w wyjątkowo delikatny, ale skuteczny sposób, bez efektu złuszczania.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE