Instytut Urody Va Bene

Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego
Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

NOWOŚĆ! LASER FRAKCYJNY EMERGE™

Emerge™ to procedura wykonywana przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera, która już po pierwszym zabiegu daje doskonałe rezultaty.

W procedurze zabiegowej głowica przykładana jest do skóry pacjenta; po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrując skórę na poziomie powyżej 1,5 mm, pozwalają na skuteczny resurfacing i przebudowę. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki, a parametry są dobierane indywidualnie, stosownie do potrzeb. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką, która odradzając się – daje efekt w postaci młodszego wyglądu.

Dzięki wysokiemu bezpieczeństwu urządzenia zabieg może być stosowany także na charakterystyczne zmiany wokół oczu tzw, „kurze łapki”, dając efekt odświeżenia spojrzenia. Emerge™ doskonale działa też na blizny oraz rozstępy, gdyż naturalny proces gojenia się skóry prowokuje, iż uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Rezultatem serii zabiegów jest odsłonięcie młodej, pięknej skóry. Uzyskujemy promienny, a przede wszystkim naturalny wygląd.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE