Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

makijaż permanentny

makijaż permanentny

Makijaż permanentnyLOGO_DOS_250Makijaż trwały Conture Make-up LONG TIME LINER jest metodą nr 1 na świecie służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt i kolor ust, linię brwi, retuszuje plamy barwnikowe, blizny i tatuaże.

Conture Make-up nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury. Bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok. 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu.
Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna delikatnie się złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż – linergistkę.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna mieć kontaktu z mydłem lub innymi kosmetykami. Skórę należy myć jedynie wodą lub delikatnym mleczkiem i tonikiem. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani na basen, do 6 tygodni należy unikać kontaktu ze słońcem.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • infekcja,
  • ciąża,
  • cukrzyca,
  • łuszczyca
  • przyjmowanie leków sterydowych.

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza (Heviran 3x400mg dziennie przez 3 dni przed i 3x400mg 3-4 dni po zabiegu).

Cena makijażu wykonywanego po raz pierwszy zawiera dwa etapy zabiegu:

  • zabieg główny
  • korektę (od 14 do 21 dni po zabiegu).

Zazwyczaj powyższe etapy są wystarczające, aby uzyskać pożądany efekt. W niektórych przypadkach jednak konieczny może być trzeci zabieg. Związane jest to z indywidualnymi wymaganiami skóry lub też wybranym odcieniem pigmentu. Zabieg ten jest dodatkowo płatny – cenę ustalamy indywidualnie.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE