Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

Promocje

Peeling Mango – idealny zabieg po wspaniałych wakacjach

promo_092018

Soczyste nawilżenie!
Peeling Mango idealny zabieg po wspaniałych wakacjach!

Zapraszamy na rewelacyjny zabieg, dla skóry twarzy z oznakami fotostarzenia, odwodnionej i pozbawionej blasku. Zabieg zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz magniferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Peeling Mango wzbogacony jest o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnsusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%]. Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biommetycznych w postaci Argireliny® i Matrixylu™.

Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia. Brak silnego złuszaczania pozwala zachować letnią opaleniznę.

Peeling Mango

Z KWASEM MLEKOWYM [30%] ORAZ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z POMARAŃCZY

Promocyjna cena Zabiegu: 235 zł (w prezencie od VaBene masaż dłoni lub głowy)

Seria trzech zabiegów: 660 zł (w prezencie od VaBene 30 minutowy masaż pleców)

Oferta ważna do 30.09.2018, wykorzystanie zabiegów z pakietu do 30.10.2018.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE