Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

Nowość w VaBene, NanoPen®


Otwórz skórę na NANO możliwości!

NanoPen® to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nanoigłowej wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów i ich pacjentów: jest skuteczny, bezpieczny i przynosi szybki, widoczny efekt.

Zabieg wykonywany jest  za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych nanonakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych o bardzo małej średnicy. Zabiegi z wykorzystaniem terapii NanoPen® są niezwykle skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoPen® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Należy podkreślić, iż zabieg jest w pełni bezpieczny oraz niezwykle higieniczny, dzięki za stosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Do zabiegu wykorzystywane są wyjątkowo cienkie, wysokogatunkowe nanoigły z czystego tytanu o średnicy 80 µm. Taki rodzaj zastosowanych igieł daje najlepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się. Warto nadmienić, iż urządzenie pozwala na w pełni precyzyjną i kontrolowaną penetrację skóry, dzięki czemu można wykonać nanonakłucia nawet na okolice oczu – pod linię rzęs i na górną powiekę.

Zabieg z użyciem nanoigieł jest bezbolesny, bezkrwawy i nie wywołuje stanu zapalnego (może być wykonywany cały rok, także u osób chorych na cukrzycę). To niezwykle efektywna technologia, pozwalająca na szybki transport substancji aktywnych w głąb skóry i wzrost absorpcji drogocennych składników.

Aby w pełni uświadomić, jak skuteczna jest to metoda, należy powiedzieć, iż transport substancji aktywnych przy stosowaniu kremu lub serum to 0,003 do 1%. Przyswajalność składników odżywczych dzięki użyciu NanOPEN® zwiększa się do 75 – 85%! To możliwość dostarczenia skórze o 300% więcej substancji aktywnych! Wystarczy tylko otworzyć się na NANO możliwości…

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE