Instytut Urody Va Bene

Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego
Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

NOWOŚĆ! Diagnostyka LAMPĄ WOOD’a

Lampa Wood’a jest przenośną lampą kwarcowa, w której dzięki zastosowaniu specjalnego czarnego filtra emitowane jest długofalowe promieniowanie nadfioletowe. Jest to urządzenie służące do precyzyjnej i natychmiastowej diagnostyki stanu skóry.

Obserwacji dokonuje się w zaciemnionym pomieszczeniu; w zależności od rodzaju cery oraz schorzeń zaobserwować można różnobarwne świecenie. Diagnoza oparta jest na zjawisku fluorescencji, które zachodzi pod wpływem światła z zakresu 340-400 nm, a odpowiednie kolory światła odpowiedzialne są za konkretne potrzeby/problemy skóry.
Dzięki diagnozowaniu stanu skóry przed zabiegiem, kosmetolog Instytutu Urody VaBene może dokonać najlepszego doboru odpowiedniej, indywidualnej terapii pielęgnacyjnej, która precyzyjnie celować będzie w problem, z którym boryka się dana skóra.
Diagnozowanie przeprowadzane jest także po zabiegu, przed nałożeniem finalnego kremu, by wskazać na zmianę dokonaną po pojedynczej terapii.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji lampą Wood’a – to świetny i szybki sposób na sprawdzenie stanu skóry i zdiagnozowanie jej potrzeb.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE