Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

Carboxytherapy Medika

Nowość w VaBene!

Terapia medycznym dwutlenkiem węgla – CARBOXYTHERAPY MEDIKA!

Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Warto zaznaczyć, że jest to jednocześnie metoda bezpieczna, mało inwazyjna oraz o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Może być stosowana w odmładzaniu skóry, walce z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem.

Cechy

Co to jest karboksyterapia?

Jest to zabieg, który polega na śródskórnym i podskórnym wprowadzaniu medycznego dwutlenku węgla „Laparos”. Jest to zabieg 100% bezpieczny i skuteczny! Medyczny, certyfikowany dwutlenek węgla, który wykorzystywany jest w urządzeniu, jest całkowicie bezpieczny i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Dwutlenek węgla stosowany był już w latach 30. w medycynie, do leczenia chorób układu krążenia. Wtedy także lekarze odkryli, że ma cudowne właściwości oraz poprawia wygląd skóry. Od tamtej pory zaczęto prowadzić badania na terapią dwutlenkiem węgla. Obecnie wykorzystuje się ten gaz do redukcji wielu problemów skórnych.

Jak dokładnie działa?

Dwutlenek węgla ma niezwykłą zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych. Po wstrzyknięciu gazu w miejsce zabiegu, rozszerzają się małe, tętnicze naczynka; zwiększa się zatem przepływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze. Rekcją skóry na iniekcję jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Remodeling skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu. Włókna kolagenowe ulegają kurczeniu, poprawia się stan skóry. Wzmaga się mikrokrążenie, następuje odbudowa i odżywienie komórek.

Efekty zabiegu podzielić można na trzy etapy:

ETAP I

Natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost przepływu krwi ( na skórze pojawia się rumień otaczający miejsce wkłucia)

ETAP II

Szybkie uwalnianie atomów tlenu z hemoglobiny do miejsca o zwiększonym stężeniu dwutlenku węgla

ETAP III

Przyłączenie dwutlenku węgla do hemoglobiny
Rozkład dwutlenku węgla zapewnia anhydraza węglanowa do kationów wodoru i jonów

Zastosowanie

• Biorewitalizacja skóry;

• Cienie pod oczami;

• Podwójny podbródek;

• Starzenie się skóry i wiotkość;

• Rozstępy i blizny;

• Lokalne akumulacje tłuszczowe;

• Cellulit;

• Zwiotczenie skóry ciała (brzuch, ramiona, nogi).

Badania naukowe

Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że iniekcje dwutlenku węgla urządzeniem CARBOXYTHERAPY wpływają na zwiększenie procesów naprawczych, poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy.

Efektywność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 41%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 76%. Ponadto w obszarze poddanym zabiegowi dochodzi do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co wraz z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniem dopływu tlenu oraz substancji odżywczych, prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.

Rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPY wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów. Jest to wszechstronnie skuteczny zabieg przeciwstarzeniowy. Stosowany w serii 6-10 zabiegów przynosi spektakularny efekt odmłodzenia skóry.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI KLINICZNYMI!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu testowego!

OFERTA SPECJALNA ważna do 30 września 2017 r.

Przy zakupie 3 zabiegów 5% rabatu

Przy zakupie 5 zabiegów 10% rabatu i manicure klasyczny w prezencie.

Przy zakupie 10 zabiegów 15% rabatu oraz godzinny masaż ciała w prezencie.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE