Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

ZŁUSZCZANIA KWASAMI MEDYCZNYMI

Kuracje kwasami silnie złuszczają naskórek, przeznaczone są dla każdego rodzaju cery.
Kwasy medyczne działają liftingująco, spłycają zmarszczki, nawilżają zwiotczałą skórę. Ponieważ złuszczanie jest naturalnym procesem odnowy skóry zabiegi te odżywiają i pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny oraz neutralizują przebarwienia, a przy cerze trądzikowej łagodzą stany zapalne i regulują wydzielanie sebum.
Oferujemy zabiegi złuszczania kwasami o zróżnicowanej mocy w zależności od potrzeb skóry.

Usuwanie przebarwień.
Plamy barwnikowe na skórze powstają na skutek starzenia się skóry, częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, a czasami mają podłoże hormonalne. Ciemne plamy widoczne na powierzchni twarzy, dłoni i przedramion można skutecznie rozjaśnić stosują odpowiednie peelingi medyczne. Dzięki zahamowaniu odkładania się melaniny w skórze następuje zauważalne i szybkie usunięcie plam barwnikowych.
Cosmelan jest najskuteczniejszą bezinwazyjną metodą wybielania przebarwień na skórze. Preparat ten zawiera substancje rozjaśniające zmiany pigmentowe. Dzięki natychmiastowemu działaniu jest bardzo skuteczny w terapii przebarwień o różnej etiologii. Stosowany jest głównie w leczeniu przebarwień o charakterze: melasmy piegów, znamion barwnikowych, przebarwień posłonecznych, jak również zapalnych zmian łojotokowych skóry. Dodatkowo zabieg z wykorzystaniem Cosmelanu ma działanie regenerujące oraz wygładzające skórę. Wykonywany w młodym wieku Cosmelan odblokowuje pory skóry oraz usuwa zmiany trądzikowe. U pacjentów w średnim wieku działanie Cosmelanu przywraca gładką i jasną cerę skóry. Cosmelan jest bezpieczny i może być wykonywany w każdej porze roku.

Zabieg:
Zabieg składa się z dwóch etapów. W pierwszej części wykonuje się peeling medyczny w gabinecie lekarskim. W kolejnym etapie pacjent nakłada na leczona skórę krem w warunkach domowych. Podczas trwania kuracji nie można stosować innych zabiegów złuszczających lub rozjaśniających.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE