Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK, ODMŁADZNIE

ZABIEGI KWASEM HIALURONOWYM

Jedną ze skuteczniejszych metod korekcji zmarszczek jest terapia kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze i ma za zadanie wiązać wodę w naskórku, by skóra wyglądała świeżo i młodo.

Preparaty kwasu hialuronowego stosowane są w celu usunięcia:

  • bruzd nosowo-wargowych,
  • zmarszczek okolicy oczu,
  • zmarszczek międzybrwiowych,
  • opadniętych kącików ust,
  • modelowania owalu twarzy.

Efekty widoczne są tuż po zabiegu i utrzymują się zależnie od wieku pacjenta, miejsca podania, kondycji skóry oraz ogólnego stanu zdrowia. Z wiekiem skóra traci naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia w naskórku. Również usta tracą naturalny kwas hialuronowy, co powoduje pojawienie się pierwszych zmarszczek, wysuszeniem i zmniejszeniem ich objętości.
Zabieg powiększania i modelowania ust polecany jest dla osób, które dostrzegają problem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Wstrzykiwany preparat jest na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości, który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się ok. 9-12 miesięcy.

ZABIEGI PREPARATEM RADIESSE

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej. Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna. Większość specjalistów z zakresu medycyny estetycznej ocenia Radiesse jako najlepszy preparat wypełniający i modelujący twarz. Radiesse może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość można odzyskać dzięki zabiegowi z Radiesse.

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się w sposób naturalny. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, ale po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie ustępują zwykle po 2-3 dniach.
Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE