Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

MEZOTERAPIA IGŁOWA

MEZOLIFT – mezoterapia twarzy, szyi, dłoni

Mezolift to jeden z rodzajów mezoterapii. Ma za zadanie odżywić skórę, wygładzić zmarszczki, ujędrnić, poprawić owal twarzy. Dzięki odmłodzeniu skóry oddala na długi czas ewentualność liftingu chirurgicznego. Z drugiej strony, wskazany jest też, jako seria zabiegów przygotowujących do liftingu chirurgicznego. Dzięki serii mezoterapii przed zabiegiem chirurgicznym skóra odzyskuje nawilżenie, blask, jest stymulowana do szybkiej regeneracji. Fibroblasty znajdujące się w skórze dostają silny bodziec do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygładzają się drobne zmarszczki. Skóra przygotowana w ten sposób do zabiegu chirurgicznego będzie po nim wyglądała znacznie lepiej i młodziej, a efekty zabiegu utrzymywać się będą dużo dłużej.

Zabieg wykonujemy po wcześniejszym znieczuleniu skóry kremem Emla lub Painblock (u osób o wyższym progu bólu często niepotrzebne jest znieczulenie). Aby osiągnąć pełny i długotrwały efekt zabieg mezoliftu należy przeprowadzić około 5-6 razy w odstępach od 10 do 30 dni, w zależności od użytych substancji i stanu skóry przed zabiegiem.
Efekty są długotrwałe i utrzymywać się mogą kilka lat. W celu podtrzymywania dobrego wyglądu skóry dobrze jest powtórzyć zabieg 1-2 razy w roku . Po zabiegu wykonuje się delikatny masaż rejonu poddanego leczeniu oraz stosuje się kremy z witaminą K (np. Auriderm).

Mezolift dobrze jest łączyć z peelingami chemicznymi, potęgujemy wtedy korzystne efekty zabiegu, szybciej uzyskujemy odmłodzenie skóry.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE