Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

ZWĘŻANIE PRZEDSIONKA POCHWY

Zwężenie przedsionka pochwy jest zabiegiem polegającym na odbudowie kształtu i jędrności warg sromowych zewnętrznych. Dzięki podaniu w nie specjalnego preparatu Desirial następuje szybka poprawa jędrności, napięcia i zwężenia przedsionka pochwy. Zabieg zalecany jest kobietom po porodzie siłami natury, po nacięciu krocza oraz u kobiet cierpiących na okresowe zapalenia pochwy, zakażenia dolnych dróg moczowych, świąt i pieczenie pochwy. Procedura jest szybka i bezbolesna, wykonywana w znieczuleniu miejscowym nasiękowym. Desirial podawany jest kaniulą, co eliminuje możliwość uszkodzenia struktur anatomicznych tej okolicy ciała. Po zabiegu kobieta może wrócić do swoich codziennych czynności. Zaleca się abstynencję seksualną przez 7 dni.

REWITALIZACJA I ODMŁODZENIE OKOLIC INTYMNYCH

U kobiet wraz z wiekiem dochodzi do stopniowego zmniejszenia ilości kwasu hialuronowego w miejscach intymnych. Skóra traci swoją objętość, sprężystość i jędrność, co znacznie obniża walory estetyczne tego rejonu ciała. Część pacjentek dodatkowo zgłasza problem nieprawidłowej wielkości warg sromowych większych, postępującej suchości i pieczenia pochwy i sromu. Dodatkowo dochodzi do zwiększenia przedsionka pochwy, przez co znacznie zwiększa się ryzyko zakażeń bakteryjnych oraz grzybiczych pochwy. Przyczynami zmian estetycznych okolicy intymnych są: styl życia, wrodzone wady anatomiczne, liczne porody, częste współżycie i zmniejszone stężenie estrogenów powodujące suchość błony śluzowej pochwy.

Podstawą leczenia zmian estetycznych okolic intymnych jest odbudowa i nawilżenie skóry poprzez podawanie kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego przeznaczonego specjalnie do odbudowy miejsc intymnych można w krótkim czasie znacznie zmniejszyć przedsionek pochwy, dogłębnie nawilżyć, odbudować i wygładzić wargi sromowe. Kwas hialuronowy podawany jest bezpośrednio w przygotowane i znieczulone miejsce. Ilość zużytego preparatu zależy od utraty nawilżenia i objętości.
Dodatkową korzyścią jest znaczna poprawa jakości i komfortu życia oraz doznań ze współżycia u leczonych kobiet.

Wskazania:

  • utrata jędrności, elastyczności i objętości warg sromowych,
  • nieprawidłowy kształt narządów zewnętrznych okolic intymnych,
  • suchość pochwy,
  • podrażnienie i dyskomfort okolic intymnych.

Efekty zabiegu:

  • nadanie utraconej objętości, jędrności i nawilżenia,
  • zmniejszenie bólu i świądu występujących podczas współżycia,
  • zmniejszenie częstości występowania infekcji okolic intymnych.

WYBIELANIE ODBYTU

Zabieg polega na rozjaśnienia skóry okolicy odbytu światłem lasera. Dobrana optymalnie długość fali wiązki lasera pozwala w sposób selektywny na rozjaśnienie skóry nie uszkadzając błon śluzowych oraz nie raniąc pozostałych części ciała pacjenta. Procedura jest wykonywana w sposób bezbolesny, szybki i wygodny dla pacjenta. Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu Cicalfate.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE