Instytut Urody Va Bene

Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego
Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

Kontakt

Instytut Urody Va Bene jest miejscem stworzonym z myślą o holistycznym, harmonijnym podejściu do piękna, z dbałością o maksymalną satysfakcję i komfort naszych Klientów. Naszą misją jest zapewnienie szybkich widocznych efektów zabiegów pielęgnacyjnych w atmosferze relaksu i luksusu.

Nawiązując do wielowiekowej tradycji Konstancina Jeziornej jako ekskluzywnej miejscowości uzdrowiskowej, Instytut Urody Va Bene specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz w relaksujących masażach. Zapraszamy na zabiegi z zakresu Endermologii® LPG® (CELLU M6 INTEGRAL), medycyny estetycznej, laseroterapii i makijażu permanentnego oraz okazjonalnego.

Oferujemy wysokiej jakości usługi, pracując na aparatach i kosmetykach światowych marek i stawiając na najskuteczniejsze w swoich kategoriach zabiegi.

Jedną z najważniejszych wartości Instytutu Urody Va Bene są Pracownicy.

Tworzymy przyjazną, ale wymagającą atmosferę pracy, wspólnie dbamy o rozwój Instytutu i własnych umiejętności.

Jesteśmy zaangażowani, potrafimy świetnie współpracować, a naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja i uśmiech naszych zadowolonych Klientów.

Nie boimy się wyzwań, proponowania własnych koncepcji, a we wzajemnych relacjach nade wszystko kierujemy się szacunkiem i życzliwością.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy kosmetyczki, jesteś profesjonalną manicurzystką i chcesz realizować się w takim właśnie Zespole — zapraszamy do złożenia CV na adres mailowy: vabene@vabene.waw.pl

Zapraszamy serdecznie.

e-mail: vabene@vabene.waw.pl
tel.: 798 819 798, 721 323 001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
pn.-pt. 10:00-20:00
sb. 10:00-15:00
facebook-kontakt
INSTYTUT URODY VA BENE
05-520 Konstancin Jeziorna,
ul. Warszawska 60

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE