Najlepsze Miejsce Beauty magazyn GALA | Najlepszy Salon Kosmetyczny dla Kobiet magazyn BUSINESSWOMAN&LIFE
Przedsiebiorstwo Przyszłosci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyzszego | Prestizowy Produkt Roku magazyn LAW BUSINESS QUALITY

Endermologia LPG®

Metoda Endermologie® powstała w 1986 r. Jest to pierwszy na świecie i najlepiej znany ze skuteczności nieinwazyjny endomasaż tkanki łącznej i mięśniowej. Francuska firma LPG® – producent aparatów do Endermologie® i właściciel patentu wciąż rozwija nie tylko same aparaty, ale również technikę wykonywania zabiegów. Najnowsze osiągnięcia w wyniku badań naukowych zleconych przez firmę LPG® to technika Lipomassage™ (zabiegi na ciało) oraz Endermolift™ (zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust). Endermologie® jest jedną z najlepiej zbadanych metod a efekty udowodnione są klinicznie.

Wyniki badań potwierdzają doskonałe oddziaływanie Endermologie® głównie w trzech obszarach:

  • oddziaływanie na tkankę (stymulacja fibroblastów, uaktywnienie lipolizy, zapobieganie i redukcję zwłóknień, likwidowanie cellulitu, modelowanie sylwetki, mobilizacja mięśni, poprawa trofiki),
  • oddziaływanie na krążenie (usprawnienie przepływu krwi i limfy, zmniejszenie retencji wody),
  • efekt neurowegetatywny (stymulacja receptorów nerwowych).

Aktualnie dostępnych jest ponad 85 badań naukowych na stronie www.cosire-lpg.com.
Najnowszy aparat Cellu M6® Integral, który miał swoją premierę w 2010 r. oferuje o pełen zakres możliwości zabiegowych. Wyposażony jest w nowy typ głowic do zabiegów na ciało z trzema wymiennymi modułami o szerokości rolek: 50, 70 i 80 mm, specjalną głowicę terapeutyczną oraz głowice do zabiegów na twarz.
Najszerszy moduł 80 mm pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Aparat posiada ekran dotykowy, który oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program „wirtualnego trenera” – pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu.

Endermologie® dziś to już nie tylko najskuteczniejsza metoda zabiegów estetycznych, ale również sposób na zdrowy tryb życia: motywuje do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.
Patent Metoda Endermologie® od początku powstania jest opatentowana. Kluczowe rozwiązanie w efektywności zabiegów, czyli niezależnie napędzane rolki, są chronione prawnie a zabiegi Endermologie® mogą być wykonywane wyłącznie przez aparaty francuskiej firmy LPG®. Żaden inny aparat poza aparatami LPG® nie oferuje Endermologie®.

Zobacz aktualne promocje.

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA · ENDERMOLOGIA LPG® · ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, LASER · MANICURE, PEDICURE